katalog bezpłatny
katalog
taniepozycjonowanie.pc.plmandrela mariusztaniepozycjonowanie.edu.plmandrela mariuszsuperkatalog.pc.plmandrela iwonasuperkatalog.edu.plkotykatalog stronkocięta silnykatalog.edu.plhodowla kotówseokatalogseo.plhodowle kotów rasowychseokatalog.pc.plrasowe kotyforum seniorzyforum seniorówmocnykatalog.edu.pl
Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies - jeżeli nie wyrażasz na to zgody: zmień ustawienia swojej przeglądarki lub,po prostu,opuść stronę.
katalog bezpłatny
UWAGA! Zanim dodasz stronę koniecznie przeczytaj wytyczne regulaminu!
koty rasowerasowe kotydożywotnia rentarenta dożywotniamoarnykatalog.edu.plmandrela mariuszmandrela iwonamandrelakatalog stron moderowanyiwona mandreladobrapozycja.pc.plhodowle kotówdobrapozycja.edu.pl
moarnykatalog.edu.pl

Twoje Pajęczno

Twoje Pajęczno Portal dostarcza informacje o aktualnych wydarzeniach i imprezach w powiecie Pajęczno. Znajdziesz na nim również oferty pracy, ważne adresy i telefony. Głównym celem strony jest jednak zrzeszenie mieszkańców Pajęczna i uczestniczenie w dyskusji na temat miasta i powiatu. Zapraszamy również mieszkańców miejscowości: Działoszyn, Rząśnia i Sulmierzyce jak i innych okolicznych wiosek.

Szczegóły strony twojepajeczno.pl:

Podlinkuj stronę twojepajeczno.pl:

Twoje Pajęczno

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 36

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Różanki - piękna wieś k. Gorzowa »

    Różanki jest małą wioseczką w województwie lubuskim. Najbliższą miejscowością oddaloną o 4 km od Różanek jest miasto Gorzów Wlkp. Przed wjazdem do Gorzowa rozpościera się wielka Puszcza Gorzowska. Sołectwami w pobliżu naszej miejscowości są Różanki Szklarnia, kolejnymi sołectwami są: Rybakowo, Janczewo, Santoczno, Zdroisko, Wojcieszyce. Lasy na skraju Różanek obfitują w grzyby oraz jagody. Zjeżdża się tu ogrom ludzi, nie tylko w tym celu ale także na połowy ryb w pobliskich jeziorach. W centrum znajduje się przepiękny zabytkowy Kościół z cmentarzem. Na ulicy Dębowej znajduje się dąb szypułkowy mający już ponad czterysta lat. Na naszym terenie jest także zespół szkół z biblioteką i przedszkolem. Posiadamy wiele ścieżek rowerowych prowadzących przez lasy i jeziora. Na terenie naszej wsi jest Klub piłkarski Róża Różanki i Luks Junior Różanki. Różanki to malownicza miejscowość która na pewno jest warta odwiedzenia i po wycieczce do której zostaną miłe wspomnienia.

    Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »