katalog bezpłatny
katalog
taniepozycjonowanie.pc.plmoarnykatalog.edu.pltaniepozycjonowanie.edu.plmoarnykatalog.edu.plsuperkatalog.pc.plmoarnykatalog.edu.plsuperkatalog.edu.plmoarnykatalog.edu.plkatalog stronmoarnykatalog.edu.pl silnykatalog.edu.plmoarnykatalog.edu.plseokatalogseo.plmoarnykatalog.edu.plseokatalog.pc.plmoarnykatalog.edu.plforum seniorzymoarnykatalog.edu.plmocnykatalog.edu.pl
Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies - jeżeli nie wyrażasz na to zgody: zmień ustawienia swojej przeglądarki lub,po prostu,opuść stronę.
katalog bezpłatny
UWAGA! Zanim dodasz stronę koniecznie przeczytaj wytyczne regulaminu!
katalog
Dobra reklama Twoim sukcesem
moarnykatalog.edu.plmoarnykatalog.edu.plmandrela iwonamoarnykatalog.edu.plkatalog stron moderowanymoarnykatalog.edu.pldobrapozycja.pc.plmoarnykatalog.edu.pldobrapozycja.edu.pl
moarnykatalog.edu.pl

Twoje Pajęczno

Twoje Pajęczno Portal dostarcza informacje o aktualnych wydarzeniach i imprezach w powiecie Pajęczno. Znajdziesz na nim również oferty pracy, ważne adresy i telefony. Głównym celem strony jest jednak zrzeszenie mieszkańców Pajęczna i uczestniczenie w dyskusji na temat miasta i powiatu. Zapraszamy również mieszkańców miejscowości: Działoszyn, Rząśnia i Sulmierzyce jak i innych okolicznych wiosek.

Szczegóły strony twojepajeczno.pl:

Podlinkuj stronę twojepajeczno.pl:

Twoje Pajęczno

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 35

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Różanki - piękna wieś k. Gorzowa »

    Różanki jest małą wioseczką w województwie lubuskim. Najbliższą miejscowością oddaloną o 4 km od Różanek jest miasto Gorzów Wlkp. Przed wjazdem do Gorzowa rozpościera się wielka Puszcza Gorzowska. Sołectwami w pobliżu naszej miejscowości są Różanki Szklarnia, kolejnymi sołectwami są: Rybakowo, Janczewo, Santoczno, Zdroisko, Wojcieszyce. Lasy na skraju Różanek obfitują w grzyby oraz jagody. Zjeżdża się tu ogrom ludzi, nie tylko w tym celu ale także na połowy ryb w pobliskich jeziorach. W centrum znajduje się przepiękny zabytkowy Kościół z cmentarzem. Na ulicy Dębowej znajduje się dąb szypułkowy mający już ponad czterysta lat. Na naszym terenie jest także zespół szkół z biblioteką i przedszkolem. Posiadamy wiele ścieżek rowerowych prowadzących przez lasy i jeziora. Na terenie naszej wsi jest Klub piłkarski Róża Różanki i Luks Junior Różanki. Różanki to malownicza miejscowość która na pewno jest warta odwiedzenia i po wycieczce do której zostaną miłe wspomnienia.

    Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »